مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل که به منظور بررسی وضعیت اقدامات بهداشتی و پیشگرانه در مقابله با شیوع ویروس کرونا از زندان مشگین شهر بازدید کرد از پاک بودن کلیه زندان های استان و اجرای اقدامات شدید پیشگیرانه در همه مراکز خبر داد.

سید مجتبی حسینی گفت : «رصد زندان ها به صورت روزانه ادامه دارد و تمام تلاش ما بر این است که زندان ها را همچنان عاری از ویروس نگهداریم . »

مدیرکل زندان ها ی استان در این بازدید که به جهت بررسی اقدامات انجام شده از کلیه اماکن بهداشتی ، اقامتی و انتظامی دیدار کرد ؛ دستورات لازم را در جهت بالا بردن ضریب پیشگیری از شیوع احتمالی ویروس کرونا در این مرکز صادر نمود و از متولیان امر خواست تا ضمن آموزش تمام پروتکل های ابلاغی و بخشنامه ها صادره درباره پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در زندان را به صورت جدی اجرا نمایند.

وی در پایان با حضور مجدد در بهداری زندان مشگین شهرگفت: « از نزدیک در جریان اقدامات انجام گرفته در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در زندان قرار گرفتم. از رئیس زندان ، مسئول بهداشت و درمان و پزشکان و پرستاران زندان می خواهم با معاینات دقیق و روزانه مددجویان، موارد مشکوک را به مراکز درمانی شهرستان اطلاع دهند تا اقدامات لازم در جهت پیشگیری از انتشار این بیماری و سایر بیماری های فصلی انجام پذیرد. »

مدیرکل زندان های استان اردبیل در این بازدید با حضور در آسایشگاه سربازان وظیفه و دیدار چهره به چهره با سربازان وضعیت بهداشتی و ایمن سازی محیط آسایشگاه برای آنها را رصد نمود و در گفتگو با سربازان وظیفه به مشکلات و خواسته های آنان گوش فرا داد و در جهت رسیدگی، دستورات لازم را صادر کرد . وی همچنین از مسئولین زندان خواست در زمینه تغذیه و رفاهیات سربازان بصورت مداوم برنامه ریزی لازم را داشته باشند. حسینی از فرمانده یگان حفاظت زندان خواست تا مستمر در جریان مسائل و مشکلات سربازان قرار گرفته و در جهت رفع آن قدم بردارد.

گفتنی است مدیرکل زندانهای استان با حضور در بندهای اقامتی مددجویان زندان مشگین شهر ضمن دیدار چهره به چهره با زندانیان با رعایت موازین بهداشتی ، در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفته و دستورات لازم را در جهت رفع مشکلات قضایی زندانیان صادر کرد.

 حسینی از مددجویان خواست تا در راستای سیاست حبس زدایی و کاهش جمعیت کیفری زندان ها کسانی که به جرم مالی در زندان متحمل حبس می باشند از این فرصت استفاده کرده و با گذاشتن وثیقه و ارائه دادخواست اعسار و تقسیط در جهت جلب رضایت شکات و آزادی خود تلاش کنند.

وی همچنین از مددکاران زندان خواست تا زندانیانی را که شرایط لازم برای بهره مندی از تسهیلات ستاد دیه دارند را هر چه زودتر به این ستاد معرفی کنند تا در جهت کمک به آزادی آنها اقدامات لازم صورت پذیرد.انتهای پیام ./

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از زندان مشگین شهر

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از زندان مشگین شهر

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از زندان مشگین شهر

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از زندان مشگین شهر

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از زندان مشگین شهر و دیدار با سربازان وظیفه

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از زندان مشگین شهر و دیدار با سربازان وظیفه